Przed nami IV edycja Pomorskiego Hackathonu dla Uczniów Szkół Średnich Young Smart! To pierwsza taka inicjatywa dająca młodzieży szkolnej szansę na udział w programistycznym maratonie, przy merytorycznym wsparciu ekspertów z różnych obszarów: od edukacji po sektor IT.

Co można tworzyć?
– aplikacje;
– gry komputerowe;
– gry na urządzenia mobilne;
– strony internetowe.

Uczniowie od piątku do soboty będą pracować w kilkuosobowych zespołach. W tym czasie będą mogli korzystać ze wsparcia mentorów – ekspertów z różnych dziedzin. W sobotę zaprezentują efekty swojej pracy przed publicznością oraz komisją sędziowską.

Po raz kolejny Hackathon odbędzie się STACJONARNIE na terenie 17 LO w Gdyni!

Termin rejestracji: 04.03. – 27.03.2024 r.
Prosimy pamiętać, że drużynę może zgłosić tylko nauczyciel. Z powodu ograniczonej ilości miejsc o udziale decyduje kolejność zgłoszeń!

Szczegóły i regulamin na stronie wydarzenia: hackathon.17logdynia.pl

Wsparcie merytoryczne i szkoleniowe: Microsoft, Intel, Gdyński Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli.
Hackathon został objęty Honorowym Patronatem Marszałka Województwa Pomorskiego, Pomorskiego Kuratora Oświaty oraz Prezydenta Miasta Gdyni.