Przejdź do treści

Koło Naukowe Digital Painting i Concept Art zrzesza studentów PJATK zainteresowanych dziedziną malarstwa cyfrowego. Pozwala na wymianę wiedzy i ciekawostek z zakresu tworzenia ilustracji i konceptów dla gier, filmów lub książek. Daje również możliwość otrzymania wsparcia, konstruktywnej krytyki i motywacji w tworzeniu swojego portfolio w tej dziedzinie.

Grupa na facebooku: http://www.facebook.com/groups/1244035005804869

Discord: https://discord.gg/438NZUB5sE

Instagram: @digital.concept.pjatk

Kontakty:

  • Przewodniczący Koła – Natalia Kalinowska (s27309@pja.edu.pl)
  • Opiekun Koła – mgr Marta Marszałek

Koło projektowania graficznego skupia osoby zainteresowane tą dziedziną oraz rozwojem swoich umiejętności. Stawiamy na nieszablonowe podejście do realizowanych projektów, dzięki możliwościom, jakie daje nam dyskusja nad naszymi pracami i burza mózgów. Zapraszamy chętnych przez cały rok.

Nasz discord: https://discord.gg/FQ7QKKqHJd

Kontakty:

  • Przewodniczący Koła – Paulina Andraszak (s20528@pja.edu.pl)
  • Opiekun Koła – mgr Konrad Roche

Koło naukowe KREACJA – PROJEKTOWANIE GRAFICZNE i TYPOGRAFIA skupia studentów PJATK zainteresowanych dziedziną projektowania cyfrowego, projektowania znaków, layoutów, książek i czasopism. Pozwala na wymianę doświadczeń i wiedzy z zakresu tworzenia znaków graficznych, winiet, czasopism i książek. Poznawanie kreatywnego procesu zwieńczonego końcowym projektem graficznym do własnego portfolio grafika. Dyskutujemy, wspieramy, doradzamy i kreujemy świat współczesnej grafiki. Zapraszamy chętnych przez cały rok.

Kanał Koła na MS Teams: przejdź do MS Teams

Kontakty:


NINJA PJATK to akademicka drużyna e-sportowa, zrzeszająca studentów rywalizujących na poziomie półprofesjonalnym w tytułach e-sportowych. W naszych szeregach oprócz najbardziej utalentowanych graczy można odnaleźć szerokie grono entuzjastów sportów elektronicznych.

Strona: www.pja.edu.pl/ninja-pjatk

Kontakt:


Koło Naukowe CodeJavengers zrzesza studentów zainteresowanych rozwijaniem umiejętności z zakresu programowania, projektowania, testowania oraz  rozwijania aplikacji i rozwiązań systemowych w kontekście szeroko pojętej  dziedziny informatyki Back-End.  
Skupiamy się głównie na języku Java, ale nie ograniczamy się jedynie do niego,  zgłębiając również inne technologie i narzędzia związane z Back-Endem.

Kontakty:

  • Przewodniczący Koła – Mikołaj Gurgul (s28041@pjwstk.edu.pl)
  • Opiekun Koła – inż. Arkadiusz Stankiewicz

CannonCode to koło informatyczne, które stawia sobie za cel rozszerzanie możliwości informatyki przez młodych studentów pełnych pomysłów. Nasza misja polega na wykorzystywaniu technologii do rozwiązywania codziennych problemów oraz nauczaniu studentów informatyki w ciekawy i praktyczny sposób. Wierzymy, że to młodzi ludzie mają największy potencjał do wprowadzania innowacji. W CannonCode tworzymy przestrzeń, gdzie kreatywność i innowacyjność są w centrum uwagi.

Strona: https://cannoncode.vercel.app/

Kontakty:


Odyseja Umysłów

  • Jesteś osobą kreatywną?
  • Odnajdujesz się w pracy zespołowej?
  • Lubisz nutkę rywalizacji?

W takim razie zapraszamy do naszej drużyny Odysei Umysłu!

Odyseja Umysłu jest międzynarodowym konkursem kreatywnego rozwiązywania problemów. Uczestnicy rozwijają zdolność logicznego myślenia, kreatywność oraz umiejętność pracy w zespole mierząc się z różnymi, często bardzo abstrakcyjnymi, problemami.

Jeśli jesteś zainteresowany przystąpieniem do „Odysei Umysłu” skontaktuj się z:

Przeczytaj o sukcesach naszej drużyny:

Drużyny z PJATK Gdańsk w światowym finale Odysei Umysłu!

Nasza drużyna co roku zdobywa podium w finale krajowym, co daje jej przepustkę do rozgrywek na ogólnoświatowym szczeblu. W 2018 roku nasi Odyseusze zdobyli brązowy medal na zawodach w Stanach Zjednoczonych.


Chcesz aktywnie uczestniczyć w życiu Uczelni?

Skontaktuj się z Działem Promocji, a my pomożemy Ci znaleźć coś dla siebie!