7 marca odbyła się inauguracja drugiej edycji Akademii Programowania WP. Tym razem specjaliści Wirtualnej Polski – partnera flagowego Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych, będą szkolić grupę 16 studentów z gdańskiej filii naszej uczelni z języka programowania GO oraz dzielić się z nimi doświadczeniem z zakresu biznesu i zarządzania zespołem.

Na uroczystości obecne były władze Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych w Warszawie oraz władze filii PJATK w Gdańsku.

Za zaangażowanie w projekt serdecznie dziękujemy zarządowi i pracownikom WP: Agnieszce Bierawskiej, Dyrektorce HR, Pawłowi Milewskiemu, VP Poczta i 1Login od WP, Pawłowi Krupińskiemu, Deputy CTO oraz Iwonie Stutzkiej, Dominice Matusiak, Karolinie Belof – z HR firmy WP, bez których realizacja i organizacja drugiej edycji Akademii Programowania nie byłaby możliwa, a także wykładowcom: Andrzejowi Butkiewiczowi, Dariuszowi Puszczewiczowi, Michałowi Wieluńskiemu, Tomaszowi Potędze, Karolinie Grzechnik, Krzysztofowi Aftańskiemu, Annie Mazur, Aleksandrze Kankowskiej, Karolowi Peekowi, Piotrowi Czarneckiemu i Antoniemu Cieślakowi, którzy przez następne tygodnie będą przekazywać wiedzę i praktyczne umiejętności naszym studentom.

Ze strony PJATK w Warszawie przedsięwzięcie wspierają: Kanclerz Maciej Rembarz, Kierownik Centrum Kształcenia Podyplomowego Marta Godzisz oraz Kierowniczka Działu Promocji Marta Myszewska

Gratulujemy filii PJATK w Gdańsku wspaniałego otwarcia kursów, a szczególnie odpowiedzialnym za organizację Monice Ostojskiej-Żurek i Martynie Rajchert oraz Działowi Promocji z PJATK w Warszawie.

Trzymamy kciuki za kursantów i czekamy na wyniki zajęć!