Aktualnie prowadzimy rekrutacje na 2 kursy z Akademii CISCO. W kursach mogą brać udział zarówno nasi studenci, jak i osoby z zewnątrz.

Od 10 lat współpracujemy z Cisco Networking Academy.

Akademia Cisco to program współpracy pomiędzy największym producentem sprzętu sieciowego a ośrodkami edukacyjnymi na świecie. Zajęcia przeznaczane są dla osób, które chcą poszerzyć swoją wiedzę w obszarze tworzenia, zarządzania oraz administrowania sieciami komputerowymi.

Każdy kursant uzyskuje dostęp on-line do materiałów szkoleniowych. Zajęcia prowadzone są w języku polskim, natomiast oryginalne materiały dydaktyczne CISCO dostępne są w języku angielskim. Ukończenie kursu w ramach Akademii Cisco przygotowują do certyfikowanego egzaminu, który jest honorowany przez instytucje z całego świata. Kurs realizujemy stacjonarnie z elementami online.

Obecnie rekrutujemy na kursy:

CISCO CCNA-1 Wprowadzenie do sieci
CISCO CCNA-2 Podstawy Przełączanie , Routing i Łączność Bezprzewodowa – zapisy do dnia 23.01.2024!

Programy kursów na stronie: gdansk.pja.edu.pl/pl/kursy

Formularz zapisów: PRZEJDŹ