Zapraszamy studentów PJATK Gdańsk na wykład „Grafika, litera i instalacja w architekturze” prowadzony przez Renię Maj ze Stowarzyszenia Traffic Design!

Data: 30.11.2023 (czwartek) godzina 15:00

Miejsce: Wydział Sztuki Nowych Mediów PJATK Gdańsk- Budynek B, ul. Brzegi 55, sala 216

Renia Maj, projektantka grafiki, absolwentka Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych w Gdańsku. Z wyróżnieniem ukończyła interdyscyplinarny kierunek Graphic Arts na University of the West of England w Bristolu. Od lipca 2019 na stałe współpracuje ze Stowarzyszeniem Traffic Design – organizacją pozarządową i studio projektowym zajmującym się sztuką i dizajnem w przestrzeni miejskiej. Wielbicielka typografii wernakularnej, mozaiki, rzeźby publicznej, szerokich chodników i nieprzyciętych trawników.