Gratulujemy naszym studentom z Wydziału Informatyki, którzy w ostatni weekend stanęli na podium Hackathonu BITEhack! 🏆

Drużyna PJATK Gdańsk zajęła III miejsce w kategorii robotycznej, gdzie z dostępnych części musieli stworzyć i zaprogramować robota. BITEhack (BEST IT Extended Hackathon) to konkurs programistyczno-robotyczny organizowany przez BEST AGH Kraków i skierowany dla studentów. Zespoły mają 24 godziny na zaprojektowanie i przedstawienie rozwiązania problemu z wybranej przez siebie kategorii. Głównym sponsorem wydarzenia była firma IBM. Wydarzenie było doskonałą okazją nie tylko do rywalizacji z innymi drużynami, ale również do rozmowy z przedstawicielami największych firm na krakowskim rynku IT.