Z radością zapraszamy studentów PJATK do wzięcia udziału w Game Jamie!

Szczegóły wydarzenia:

Data: 3 października 2024 roku

Godziny: 09:00 – 18:00

Miejsce: Polsko-Japońska Akademia Technik Komputerowych, Ul. Targ Drzewny 9/11, Gdańsk

W tym roku mamy zaszczyt ogłosić współpracę z Niels Brock Buisness College Będziesz mieć okazję współpracować z utalentowanymi studentami z Danii, wymieniać się doświadczeniami i tworzyć innowacyjne projekty gier.

Dlaczego warto wziąć udział?

Rozwijaj umiejętności: pracuj nad realnymi projektami i zdobywaj cenne doświadczenie.

Networking: poznaj innych pasjonatów gier, zarówno z PJATK, jak i z Uniwersytetu w Kopenhadze.

Kreatywność: wykorzystaj swoje umiejętności i wyobraźnię w tworzeniu gier w intensywnym, inspirującym środowisku.

Wymagania:

– Podstawowe umiejętności programowania gier w dowolnym języku (najlepiej po pierwszym roku studiów)

– Język angielski w stopniu komunikatywnym (grupy będą łączone ze studentami z Danii)

Jak się zapisać? Aby dołączyć do wydarzenia, wypełnij formularz rejestracyjny dostępny pod tym linkiem:

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub potrzebujesz dodatkowych informacji, nie wahaj się skontaktować z nami pod adresem e-mail: alex.polin@pjwstk.edu.pl

Nie przegap tej wyjątkowej okazji na rozwój, naukę i świetną zabawę! Liczba miejsc ograniczona. Czekamy na Ciebie na Game Jamie PJATK Gdańsk!