Na Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych w Gdańsku, z każdym nowym rokiem akademickim, przyjmowani są studenci z innych uczelni.

Proces przenoszenia się z jednej uczelni na drugą, zwany transferem, staje się coraz bardziej popularny wśród studentów, którzy poszukują nowych możliwości edukacyjnych i rozwoju. Transfer studiów na PJATK Gdańsk jest prosty i szybki. Wystarczy złożyć odpowiednie dokumenty, spełniając określone kryteria, aby rozpocząć nową przygodę na naszej uczelni.

Dlatego też, jeśli marzysz o nowych wyzwaniach i rozwijaniu się na nowym kierunku studiów, rozważ przeniesienie się na PJATK Gdańsk. To miejsce, gdzie Twoje marzenia o edukacji i sukcesie zawodowym mogą się spełnić!

W celu transferu ocen należy:

·       Dostarczyć na adres Dziekanatu i Rekrutacji (gdansk@pja.edu.pl) poświadczony przez poprzednią uczelnię wyciąg ocen wraz z datami ich uzyskania do wstępnej decyzji. W niektórych przypadkach może być koniecznie również przesłanie sylabusów z poszczególnych przedmiotów.

·       Dodatkowo kandydat zobowiązany jest do założenia konta na portalu rekrutacyjnym oraz dostarczenia reszty dokumentów niezbędnych w procesie rekrutacji na konkretny kierunek.

·       W przypadku kierunku Grafika warunkiem koniecznym jest przejście rozmowy kwalifikacyjnej (przedstawienie portfolio prac)

Zgodnie z zarządzeniem Rektora nie są transferowane przedmioty, które zostały zaliczone ponad pięć lat temu. Transferowane są tylko „pełne zaliczenia przedmiotów” tzn. jeżeli student ma zaliczone tylko ćwiczenia, a nie ma zdanego egzaminu, który w PJATK Gdańsk obowiązuje, to musi jeszcze raz zaliczyć ćwiczenia w PJATK Gdańsk i zdać egzamin.

Termin na wykonanie transferu (po dostarczeniu pełnego kompletu dokumentów) wynosi maksymalnie do trzech tygodni.

Po złożeniu kompletu dokumentów zapada oficjalna decyzja Dziekana danego wydziału i podpisanie kontraktu na studia.

Zapraszamy do kontaktu z naszym gdańskim Dziekanatem i Rekrutacją!