Zapraszamy kandydatów na studia na Wydziale Sztuki Nowych Mediów w Gdańsku do udziału w kursie przygotowującym na kierunek Grafika. Program kursu jest zorientowany na dopracowanie swojego warsztatu, poznanie narzędzi do projektowania graficznego i malarstwa cyfrowego na tablecie oraz tworzenie prac do portfolio, które kandydaci prezentują podczas rozmowy rekrutacyjnej.

Terminy: 8-12.07.2024
Godziny: 10:00-15:00
Adres: ul. Brzegi 55, Gdańsk
Cena promocyjna 550 zł – obowiązuje przy zapisach do dnia 3.07.2024 włącznie (decyduje data i godzina przesłania formularza)
Cena regularna 650 zł – obowiązuje przy zapisach dokonanych po 3.07.2024

Po dokonaniu zapisów przez formularz należy czekać na mail z indywidualnym nr konta do wpłat. Mail powinien przyjść w tym samym lub następnym dniu roboczym po wypełnieniu formularza.

Liczba miejsc ograniczona!

Zagadnienia poruszane na kursie to między innymi ćwiczenia rysunkowe, projektowanie graficzne, obsługa programów z pakietu Adobe. Ważnym elementem kursu jest też omówienie teczki prac oraz zadania na rozmowę rekrutacyjną.

Tablety i oprogramowanie do zajęć z pakietu Adobe zapewnia uczelnia. W następujące materiały do zajęć z rysunku i malarstwa kursanci muszą zaopatrzyć się we własnym zakresie:
Na pierwsze zajęcia:
– szkicownik (najlepiej A4, może być A5);
– ołówki 2H,HB,2B,4B,6B;
– gumka chlebowa;
– papier 50x70cm.
Na pozostałe zajęcia:
– karton introligatorski/tektura do zajęć z malarstwa 50x70cm – 1 arkusz, maksymalnie 2;
– blok wielkości A3 (malarski lub techniczny)
– farby tempery lub akryle, dowolna liczba kolorów (ale minimum 4 kolory o różnej jasności) + biała farba;
– 1 pędzel grubości 5cm + dowolna liczba mniejszych pędzli o różnej grubości (minimum 4);
– taśma malarska lub klipsy do kartki.