W tym roku inauguracja będzie miała wyjątkowy, jubileuszowy charakter, ponieważ świętujemy 30-lecie istnienia naszej Akademii. To trzy dekady dynamicznego rozwoju, podczas których uczelnia aktywnie wspierała tworzenie innowacji, nieustannie podnosiła jakość kształcenia oraz budowała przestrzeń, gdzie nauka, technologia i biznes wzajemnie się przenikają.

Serdecznie zapraszamy do udziału! Uroczystość rozpocznie się 11 października o godz. 14:00 i odbędzie się w budynku A, auli A205-206. Możliwe jest również dołączenie online, poprzez transmisję na platformie Youtube. Wykład inauguracyjny pt. „KOMPUTERY KWANTOWE: PRAWDY I MITY” wygłosi dr hab. Marcin Pawłowski, prof. Uniwersytetu Gdańskiego, Międzynarodowe Centrum Teorii Technologii Kwantowych Uniwersytetu Gdańskiego.